2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2026” . Usługa obejmuje: - letnie utrzymanie dróg (LUD) realizowane w terminie od 01.04.2026 r. do 31.10.2026 r. - zimowe utrzymanie dróg (ZUD) realizowane w terminie od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. oraz od 01.11.2026 do 31.12.2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia - część III SWZ. 2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - stanowią część II SWZ - projekt umowy,
Interne Kennung: IZ.271.1.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2026” . Usługa obejmuje: - letnie utrzymanie dróg (LUD) realizowane w terminie od 01.04.2026 r. do 31.10.2026 r. - zimowe utrzymanie dróg (ZUD) realizowane w terminie od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. oraz od 01.11.2026 do 31.12.2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia - część III SWZ. 2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - stanowią część II SWZ - projekt umowy.