560488-2026 - Wettbewerb
Belgien – Staubsauger, nicht für den Hausgebrauch – R.O.K. AANKOOP INDUSTRIELE STOFZUIGERS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelR.O.K. AANKOOP INDUSTRIELE STOFZUIGERS
BeschreibungRaamovereenkomst voor de aankoop van industriële stofzuigers. De stofzuigers worden gebruikt bij de ontmanteling van nucleair besmette gebouwen. De stofzuigers worden hoofdzakelijk ingezet tijdens stofbelastende werken om verdere besmetting te voorkomen
Interne KennungPPP0TK-919/6306/LDEC/ROK INDSTOFZUIGERS (ID 919)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42999100 Staubsauger, nicht für den Hausgebrauch
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLDEC/ROK INDSTOFZUIGERS (ID 919)_1