560506-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Čistírna odpadních vod Příbram – zhotovitel stavby II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČistírna odpadních vod Příbram – zhotovitel stavby II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce čistírny odpadních vod (ČOV) v Příbrami. Jedná se o změnu dokončené stavby ČOV. Samotné objekty určené k umístění (čerpací stanice vratného a přebytečného kalu, termofilní reaktor, nový plynojem, objekt pro zpracování biometanu, rozšíření objektu zahušťování kalu, nová kogenerační jednotka, těžební plynovod, nová dešťová kanalizace, rozšíření zpevněných ploch) jsou novou stavbou. Účelem čistírny odpadních vod je optimální funkce a docílení co nejvyšší účinnosti čištění při použití nejlepší dostupné technologie v oblasti zneškodnění odpadních vod. Plnění je rozděleno na dvě etapy – základní (primárně modernizace a intenzifikace) a rozšířená (primárně energetická soběstačnost), kdy k realizaci druhé etapy dojde pouze v případě zajištění finančního krytí. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích příloh.
Interne Kennung3/NAD/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45250000 Bauarbeiten für Kraftwerke, Bergbau- und Produktionsanlagen und für Gebäude der Öl- und Gasindustrie, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje změnu dodatele: Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za níže uvedených podmínek: a. V případě, že dojde k jednostrannému ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí hned za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena smlouva (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Rozsah předmětu plnění přitom bude snížen o již provedené plnění vybraným dodavatelem, tak aby plnění novým dodavatelem plynule navázalo na plnění vybraného dodavatele a bylo ukončeno ve stejné době, jak bylo sjednáno v původní smlouvě. b. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové smlouvy, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí, resp. další v pořadí. c. V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle výše uvedeného písm. a., je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle výše uvedeného písm. a. a b. zadávací dokumentace. d. V případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu se zbývajícími dodavateli, pokud zbývající dodavatelé převezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu. Pokud k uzavření smlouvy dle tohoto písm. d. nedojde, je zadavatel oprávněn postupovat dle výše uvedeného písm. a. a b. zadávací dokumentace. U nového dodavatele, s nímž bude uzavřena nová smlouva, bude nutné posoudit splnění podmínek účasti (pokud toto posouzení nebylo zadavatelem provedeno již v průběhu zadávacího řízení) a dále bude povinen splnit podmínky uzavření smlouvy ve smyslu § 122 ZZVZ.