See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników w podziale na osiem części (zwanych dalej zamienne „zakresami” lub „pakietami”): 1) Zakres 1 – dostawa płytek mikromacierzy HLA-B27 oraz odczynników do przeprowadzenia reakcji na poziomie molekularnym, zestawów kontroli reakcji molekularnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą specjalistycznej aparatury do przeprowadzenia reakcji hybrydyzacji; 2) Zakres 2 – dostawa odczynników do wykonywania badań diagnostycznych z zakresu hemostazy wraz z dzierżawą automatycznego analizatora do oznaczeń parametrów koagulologicznych; 3) Zakres 3 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń RK i wapnia zjonizowanego wraz z dzierżawą automatycznego analizatora do oznaczeń parametrów krytycznych RKZ i wapnia zjonizowanego; 4) Zakres 4 - dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania rozdziału białek metodą elektroforezy kapilarnej i immunotypowania w surowicy i moczu wraz z dzierżawą analizatora; 5) Zakres 5 - dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń metodą ELISA wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonania; 6) Zakres 6 - dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania testu IGRA do wykrywania gruźlicy latentnej wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonania; 7) Zakres 7 - dostawa odczynnikiów do wykonywania oznaczeń białek specyficznych metodą immunoturbidymetryczną lub immunonefelometryczną wraz z dzierżawą analizatora do ich wykonania; 8) Zakres 8 - dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń w kierunku diagnostyki mycobacterium tubercylosis metodą IGRA (oparty na metodzie ELISPOT) wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonania. - do Centralnego Laboratorium Klinicznego Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) Załącznik nr 2 – zestawienie parametrów granicznych dla zakresów 1 - 8; 3) załącznik nr 2A - formularz asortymentowo-cenowy dla zakresów 1-8; 4) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 23/PN/2026/BS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z potrzeby zabezpieczenia ciągłości pracy Centralnego Laboratorium Klinicznego Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakres 1 – dostawa płytek mikromacierzy HLA-B27 oraz odczynników do przeprowadzenia reakcji na poziomie molekularnym, zestawów kontroli reakcji molekularnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą specjalistycznej aparatury do przeprowadzenia reakcji hybrydyzacji
Beschreibung: 1. Odczynniki do wykonania badania HLA-B27 metodą mikromacierzy - Liczba oznaczeń diagnostycznych w okresie 12 miesięcy: 3000. 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania badań hla-b27 metodą mikromacierzy przez okres 12 miesięcy z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0002
Titel: Zakres 2 – dostawa odczynników do wykonywania badań diagnostycznych z zakresu hemostazy wraz z dzierżawą automatycznego analizatora do oznaczeń parametrów koagulologicznych
Beschreibung: 1. Odczynniki do wykonywania badań z zakresu hemostazy Oznaczanie czasu protrombinowego PT ilość oznaczeń 26 000 Oznaczanie czasu APTT (odczynnik wrażliwy na obecność antykoagulanta tocznia) ilość oznaczeń 24 000 Oznaczanie czasu APTT (odczynnik mało wrażliwy na obecność antykoagulanta tocznia) ilość oznaczeń 4 000 Oznaczanie czasu trombinowego ilość oznaczeń 9 000 Oznaczanie poziomu fibrynogenu metodą Claussa ilość oznaczeń 5 000 Oznaczanie poziomu D-dimerów ilość oznaczeń 8 500 Oznaczanie antygenu czynnika von Willebranda, ilość oznaczeń 450 Oznaczanie aktywność czynnika von Willebranda, ilość oznaczeń 450 Oznaczanie aktywność czynnika VIII ilość oznaczeń 720 Oznaczanie antykoagulantu tocznia (test z zastosowaniem 2 różnych odczynników + test potwierdzenia) ilość oznaczeń 7000 Oznaczanie poziomu Antytombiny III ilość oznaczeń 600 Oznaczanie poziomu homocysteiny ilość oznaczeń 500 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania badań z zakresu hemostazy przez okres 36 miesięcy z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0003
Titel: Zakres 3 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń RK i wapnia zjonizowanego wraz z dzierżawą automatycznego analizatora do oznaczeń parametrów krytycznych RKZ i wapnia zjonizowanego
Beschreibung: 1. Odczynniki do wykonania analizy parametrów krytycznych: Wapń zjonizowany - krew żylna pobrana na heparynę litową ilość oznaczeń 2 800 Gazometria (pH; pO2; pCO2; wapń zjonizowany; sód; potas; glukoza; mleczany; hematokryt + parametry wyliczane: HCO3- aktualne; HCO3 std; BE (ecf); BE (B); sat O2; ct ilość oznaczeń 1 200 Zestaw niezbędne do pobierania krwi włośniczkowej, przeznaczonej do wykonywania oznaczeń gazometrycznch (pH; pO2; pCO2; wapń zjonizowany; sód; potas; glukoza; mleczany; hematokryt + parametry wyliczane: HCO3- aktualne; HCO3 std; BE (ecf); BE (B); sat O2; ct ilość oznaczeń 400 Kapilary do gazometrii 150 µl plastic Zatyczki do kapilar Opiłki do mieszania Magnes Wyłapywacze skrzepów 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania analizy parametrów krytycznych przez okres 36 miesięcy z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0004
Titel: Zakres 4 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania rozdziału białek metodą elektroforezy kapilarnej i immunotypowania w surowicy i moczu wraz z dzierżawą analizatora
Beschreibung: 1. Dostawa odczynników do rozdziału białek krwi metodą elektroforezy kapilarnej i immunotypowania Odczynnik do rozdziału elektroforetycznego białek surowicy na 6 frakcji: albumina, α1-globuliny, α2-globuliny, β1-globuliny, β2-globuliny, γ-globuliny oraz ich oznaczania ilościowego. ilość oznaczeń 17000 Odczynnik do rozdziału elektroforetycznego białek surowicy oraz oznaczenia jakościowego białka monoklonalnego. ilość oznaczeń 1560 Odczynnik do rozdziału elektroforetycznego białek w moczu ilość oznaczeń 720 Odczynnik do rozdziału elektroforetycznego białek w moczu oraz oznaczenia jakościowego białka monoklonalnego. ilość oznaczeń 75 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do rozdziału białek krwi metodą elektroforezy kapilarnej i immunotypowania przez okres 36 miesięcy z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0005
Titel: Zakres 5 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń metodą ELISA wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonania
Beschreibung: 1. Dostawa odczynników do do wykonywania oznaczeń metodą ELISA - rodzaj wraz z ilością oznaczeń: Przeciwciał+B9:C36 3840 Przeciwciała przeciwko Borrelia IgM 3840 Przeciwciała przeciwko Chlamydia trachomatis IgA 960 Przeciwciała przeciwko Chlamydia trachomatis IgG 960 Przeciwciała przeciwko Chlamydia pneumaoniae IgG 576 Przeciwciała przeciwko Chlamydia pneumaoniae IgA 576 Przeciwciała przeciwko Chlamydia pneumaoniae IgM 576 Przeciwciała przeciwko Yersinia IgA 576 Przeciwciała przeciwko Yersinia IgG 576 Przeciwciała przeciwko Mycoplasma IgA 576 Przeciwciała przeciwko Mycoplasma IgG 576 Przeciwciała przeciwko Mycoplasma IgM 576 Przeciwciała przeciwko Pm-Scl 288 Przeciwciała przeciwko Cn-1A 288 Przeciwciała przeciwko DFS-70 288 Przeciwciała przeciwko kardiolipinie IgG 3840 Przeciwciała przeciwko kardiolipinie IgM 3840 Przeciwciała przeciwko glikoproteinie IgG 3840 Przeciwciała przeciwko glikoproteinie IgM 3840 RF IgM 288 RF IgA 288 RF IgG 288 Przeciwciała przeciwko Campylobacter IgA 288 Przeciwciała przeciwko Campylobacter IgG 288 Przeciwciała przeciwko Brucella IgG 288 Przeciwciała przeciwko Brucella IgM 288 Oznaczanie poziomu krążacych kompleksów immunologicznych (CIC) 1440 ANCA Profile (6 różnych antygenów: PR3, MPO, elestaza, katepsyna G, BPI, laktoferyna) 288 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania oznaczeń metodą Elisa z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0006
Titel: Zakres 6 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania testu IGRA do wykrywania gruźlicy latentnej wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonania
Beschreibung: 1. Dostawa odczynników do wykonywania testu IGRA do wykrywania gruźlicy latentnej Testy IGRA do wykrywania gruźlicy latentnej ilość oznaczeń 2880 Zestaw probówek do pobierania krwi - do wykonywania Testu IGRA do wykrywania gruźlicy latnetnej 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania do wykonywania testu Igra do wykrywania gruźlicy latentnej z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0007
Titel: Zakres 7 – dostawa odczynników do wykonywania oznaczeń białek specyficznych metodą immunoturbidymetryczną lub immunonefelometryczną wraz z dzierżawą analizatora do ich wykonania
Beschreibung: 1. Dostawa odczynników do wykonywania oznaczeń białek specyficznych metodą immunoturbidymetryczną lub immunonefelometryczną - rodzaj wraz z ilością oznaczeń: IgG 6000 IgA 6000 IgM 6000 IgG4 2000 Czynnik reumatoidalny w klasie IgM 15000 C3 10000 C4 10000 Wolne lekkie łańcuchy kappa 300 Wolne lekkie łańcuchy lambda 300 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania oznaczeń białek specyficznych metodą immunoturbidymetryczną lub immunonefelometryczną przez okres 36 miesięcy z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową
Los: LOT-0008
Titel: Zakres 8 – dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń w kierunku diagnostyki mycobacterium tubercylosis metodą IGRA (oparty na metodzie ELISPOT) wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonania
Beschreibung: 1. Dostawa odczynników do wykonywania oznaczeń w kierunku diagnostyki mycobacterium tuberculosis meotdą IGRA (oparty na metodzie ELISPOT): T.SPOT.TB - ZESTAW DO OZNACZANIA ilość oznaczeń 4320 2. Materiały zużywalne 3. Dzierżawa analizatora do wykonywania oznaczeń w kierunku diagnostyki mycobacterium tuberculosis meotdą IGRA (oparty na metodzie ELISPOT) wraz z dzierżawą analizatora przez okres 36 miesięcy z kompletnym wyposażeniem, wraz z usługą serwisową