560523-2026 - Wettbewerb
Belgien – Getränkeautomaten – Huur en onderhoud van koffieautomaten, en aankoop van koffietoestellen, koffie en toebehoren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHuur en onderhoud van koffieautomaten, en aankoop van koffietoestellen, koffie en toebehoren
BeschreibungHuur en onderhoud van koffieautomaten, en aankoop van koffietoestellen, koffie en toebehoren gedurende 60 maanden
Interne Kennung2026/17372_Koffieautomaten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026/17372_Koffieautomaten - 1
BeschreibungHuur en onderhoud van koffieautomaten, en aankoop van koffietoestellen, koffie en toebehoren
Interne Kennung1