560558-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20 osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: a) Część A: Województwo kujawsko-pomorskie – 56 godzin usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych b) Część B: Województwo lubelskie, 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych c) Część C: Województwo lubuskie, 40 godzin usług szkoleniowych, 5 grup szkoleniowych d) Część D: Województwo łódzkie, 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych e) Część E: Województwo małopolskie, 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych f) Część F: Województwo opolskie, 32 godziny usług szkoleniowych, 4 grupy szkoleniowe g) Część G: Województwo pomorskie, 56 godzin usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych h) Część H: Województwo śląskie, 112 godziny usług szkoleniowych, 14 grup szkoleniowych i) Część I: Województwo świętokrzyskie, 32 godziny usług szkoleniowych, 4 grupy szkoleniowe j) Część J: Województwo warmińsko mazurskie, 56 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych k) Część K: Województwo wielkopolskie, 120 godzin usług szkoleniowych, 15 grup szkoleniowych l) Część L: Województwo zachodniopomorskie, 64 godziny usług szkoleniowych, 8 grup szkoleniowych Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimalna – 4 godziny, maksymalna – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: a) Cześć A: województwo kujawsko-pomorskie – 28 godzin szkoleniowych, b) Część B: województwo lubelskie - 40 godzin szkoleniowych, c) Część C: województwo lubuskie - 20 godzin szkoleniowych, d) Część D: województwo łódzkie - 40 godzin szkoleniowych, e) Część E: województwo małopolskie - 40 godzin usług szkoleniowych, f) Cześć F: województwo opolskie - 16 godziny szkoleniowe, g) Część G: województwo pomorskie - 28 godziny szkoleniowych, h) Część H: województwo śląskie - 56 godzin szkoleniowych, i) Część I: województwo świętokrzyskie – 16 godziny szkoleniowe, j) Część J: województwo warmińsko-mazurskie - 28 godziny szkoleniowe, k) Część K: województwo wielkopolskie - 60 godzin szkoleniowych, l) Część L: województwo zachodniopomorskie - 32 godziny szkoleniowe, z zastrzeżeniem, iż zakres ten może być realizowany w całości lub części. Szczegóły dotyczące prawa opcji zawiera SWZ oraz wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 i 2A do SWZ. 5) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z poniższym podziałem: a)część A: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. kujawsko-pomorskim, b)część B: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. lubelskim, c)część C: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. lubuskim, d)część D: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. łódzkim, e)część E: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. małopolskim, f)część F: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. opolskim, g)część G: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. pomorskim, h)część H: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. śląskim, i) część I: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. świętokrzyskim, j)część J: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. warmińsko-mazurskim, k)część K: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. wielkopolskim, l)część L: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. zachodniopomorskim, 6) Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy; 7) Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 8) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na usługi podobne w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 9) Opcja (art. 441 ustawy Pzp). a) Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na wykonaniu dodatkowych godzin usług szkoleniowych dla dodatkowych grup szkoleniowych, w wymiarze godzin wskazanym w ust. 1 pkt 3) SWZ. Szczegółowy zakres usług objętych prawem opcji został określony w załączniku nr 2 do SWZ. b) Szczegóły dotyczące opcji, określenie rodzaju i okoliczności skorzystania z prawa opcji zawiera załącznik nr 3 do SWZ (wzór umowy). 10) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 11) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 12) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 13) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 14) Zamawiający nie przewiduje dodatkowych wymagań związanych z realizacją zamówienia, w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 15) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie dla wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp (klauzula zastrzeżona); 16)Zamawiający wymaga, aby czynności techniczne i organizacyjne związane z przeprowadzeniem szkolenia (nie dotyczy osobistego wykonywania czynności przez Wykonawcę lub podwykonawcę), wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę (lub podwykonawcę, jeżeli
Interne KennungDZP.382.6.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 360 pkt 3 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des VerfahrensKomunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0004
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część A)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 56 godzin usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść A - województwo kujawsko-pomorskie
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godzin szkoleniowych
LosLOT-0005
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część B)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 40 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść B - województwo lubelskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 40 godzin szkoleniowych
LosLOT-0006
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część C)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 40 godzin usług szkoleniowych, 5 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 20 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść C - województwo lubuskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 20 godzin szkoleniowych
LosLOT-0007
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część D)
Interne Kennungczęść D - województwo łódzkie
LosLOT-0008
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część F)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 32 godziny usług szkoleniowych, 4 grupy szkoleniowe, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 16 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść F - województwo opolskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 16 godziny szkoleniowe
LosLOT-0009
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część E)
Interne Kennungczęść E - województwo małopolskie
LosLOT-0010
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część G)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 56 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść G - województwo pomorskie
LosLOT-0011
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część H)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 112 godzin usług szkoleniowych, 14 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 56 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść H: województwo śląskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 56 godzin szkoleniowych
LosLOT-0012
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część I)
Interne Kennungczęść I: województwo świętokrzyskie
LosLOT-0013
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część K)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -120 godzin usług szkoleniowych, 15 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 60 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść K: województwo wielkopolskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 60 godzin szkoleniowych
LosLOT-0015
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część L)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -64 godzin usług szkoleniowych, 8 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 32 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść L: województwo zachodniopomorskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 32 godziny szkoleniowe
LosLOT-0016
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część J)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -56 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść J: województwo warmińsko-mazurskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godziny szkoleniowe