560562-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługi sprzątania budynku w Poznaniu przy ul. Baraniaka 88D oraz budynku w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158 wraz z otoczeniem tego budynku i parkingami
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi sprzątania budynku w Poznaniu przy ul. Baraniaka 88D oraz budynku w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158 wraz z otoczeniem tego budynku i parkingami
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest usługa sprzątania zapewniająca stałą czystość i porządek w zakresie opisanym w umowie. Szczegółowy zakres usługi sprzątania definiują zapisy określone w §2 i §3 projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungNFZ15-WAG-ZP.251.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001