560580-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Parkuhren – 2026-0749 Betaalterminals parkeerautomaten zone A en B
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel2026-0749 Betaalterminals parkeerautomaten zone A en B
BeschreibungDe opdracht betreft de vervanging van de huidige CCV OPP-C60-betaalterminals in de CWT-2120 parkeerautomaten van de gemeente Leiden door nieuwe CCV IM30-betaalterminals. Vervanging is noodzakelijk omdat de bestaande terminals op 30 april het einde van hun technische en gecertificeerde levensduur bereiken. Na deze datum kunnen de terminals geen betaaltransacties meer verwerken en voldoen zij niet langer aan de geldende beveiligingsstandaarden. De werkzaamheden omvatten levering, installatie, configuratie, testen, ingebruikname en onderhoud van de nieuwe terminals. De nieuwe betaalterminals moeten volledig compatibel zijn met de bestaande parkeerautomaten, software en betaalinfrastructuur van de gemeente. In totaal worden 182 betaalterminals vervangen, met een eventuele tweede batch van 23 betaalterminals.
Interne Kennung2026-0749
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
LosLOT-0000
TitelVrijwillige transparantie Betaalterminals parkeerautomaten zone A en B
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-0749
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38730000 Parquímetros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1