560598-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Świadczenie usług kompleksowego utrzymywania czystości i dezynfekcji oddziałów szpitalnych i innych komórek Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie oraz transportu wewnątrzszpitalnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego utrzymywania czystości i dezynfekcji oddziałów szpitalnych i innych komórek Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie oraz transportu wewnątrzszpitalnego
Beschreibung: PPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego utrzymywania czystości i dezynfekcji oddziałów szpitalnych i innych komórek Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie oraz transportu wewnątrzszpitalnego w obrębie obiektów i pomiędzy obiektami Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie (ul. Szpitalna 28, 77-400 Złotów). Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części i swoim zakresem obejmuje: Część nr 1 - Świadczenie usług w zakresie utrzymywania czystości i dezynfekcji oddziałów szpitalnych i innych komórek Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 3, 3.1.,3.2., 3.3. i 5 do SWZ. Część nr 2 - Świadczenie usług transportu wewnątrzszpitalnego w obrębie obiektów i pomiędzy obiektami Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4 i 5.1. do SWZ. Prace objęte przedmiotem zamówienia muszą być wykonywane zgodnie z: a. obowiązującymi w tym zakresie przepisami; b. materiały wykorzystane do realizacji przedmiotu zamówienia powinny posiadać odpowiednie karty charakterystyki, deklarację zgodności i certyfikat CE, dla preparatów dezynfekcyjnych będących produktami biobójczymi – Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym dopuszczające je do stosowania w obiektach służby zdrowia.
Vorherige Bekanntmachung: 276961-2025
Interne Kennung: 4/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Świadczenie usług transportu wewnątrzszpitalnego w obrębie obiektów i pomiędzy obiektami Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu wewnątrzszpitalnego w obrębie obiektów i pomiędzy obiektami Szpitala Powiatowego im. A. Sokołowskiego w Złotowie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4, 5.1. do SWZ. Prace objęte przedmiotem zamówienia muszą być wykonywane zgodnie z: a. obowiązującymi w tym zakresie przepisami; b. materiały wykorzystane do realizacji przedmiotu zamówienia powinny posiadać odpowiednie karty charakterystyki, deklarację zgodności i certyfikat CE, dla preparatów dezynfekcyjnych będących produktami biobójczymi – Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym dopuszczające je do stosowania w obiektach służby zdrowia
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji – przedłużenie okresu obowiązywania umowy: Szczegółowe uwarunkowania zastosowania i uruchomienia opcji zostały uregulowane w § 3 - projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5.1. do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu obowiązywania umowy na okres maksymalnie trzech miesięcy kalendarzowych, na obowiązujących w umowie warunkach, w tym w szczególności za wynagrodzeniem o wysokości określonej w niniejszej umowie. Powiadomienia Wykonawcy o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy Zamawiający dokonuje pod rygorem nieważności w formie pisemnej lub elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, najpóźniej na 14 dni przed zakończeniem okresu jej obowiązywania. Wykonawca zobowiązany jest w takim przypadku do świadczenia usługi na dotychczasowych warunkach przez okres następnych miesięcy kalendarzowych (maksymalnie trzech) następujących po dniu upływu terminu wskazanego w umowie. Zamawiający może z opcji przedłużenia okresu obowiązywania umowy korzystać wielokrotnie, do wyczerpania okresu wskazanego w umowie Wydłużenie okresu obowiązywania umowy następuje na podstawie jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego, nie stanowi zmiany umowy i nie wymaga sporządzenia odrębnego aneksu podpisanego przez Strony.