2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług telefonii stacjonarnej dla potrzeb Izby Administracji Skarbowej w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej zgodnie z ustawą z dnia 12 lipca 2024 r. Prawo Komunikacji Elektronicznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1221 z późn. zm.), w zakresie połączeń telefonicznych i faksowych (lokalnych, strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych, do sieci komórkowych i inny ruch do sieci publicznej), poprzez zapewnienie stałego dostępu do publicznej sieci telefonicznej w całym okresie obowiązywania umowy. W ramach przedmiotu zamówienia, usługi telekomunikacyjne świadczone będą w oparciu o istniejącą numerację telefoniczną, z której obecnie korzysta Zamawiający; 3) uruchomienie numeracji telefonicznej we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 4) uruchomienie wszystkich rodzajów łączy telefonicznych i światłowodowych (aktywne oraz ciemne włókna), na których świadczone będą przez Wykonawcę usługi telekomunikacyjne, będące przedmiotem umowy w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 5) uruchomienie i zarządzanie systemem monitorowania stanu urządzeń sieciowych Zamawiającego, w tym m.in. centralek telefonicznych, switchy, routerów, aparatów telefonicznych – systemowych, itp. oraz generowanego na tych urządzeniach ruchu oraz prowadzenie przez Wykonawcę zaawansowanego monitoringu wewnętrznej sieci Zamawiającego w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 6) zapewnienie Zamawiającemu wsparcia technicznego w całym okresie realizacji przedmiotu umowy w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 7) wdrożenie u Zamawiającego systemu NAC (Network Access Control) obejmującego wybrane lokalizacje Zamawiającego, w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 8) Wdrożenie systemu PAM/PASM (privileged access and session management) przeznaczonego do bezpiecznego, audytowalnego dostępu do infrastruktury sieciowej zamawiającego, spełniającego wymagania dyrektywy NIS 2 (UE) 2022/2555, art. 21. w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU. 9) świadczenie usług telekomunikacyjnych stacjonarnych na łączu dostępowym w technologii GSM dla dwóch numerów telefonicznych 77 400-67-89 oraz 77 400-67-99 w lokalizacji Wieloosobowe Stanowisko Stałej Kontroli Akcyzowej – Bioagra, Głębinów 30, 48-300 Nysa, wyodrębnionych z puli numerów DDI uruchomionych w Izbie Administracji Skarbowej w Opolu przy ul. Witolda Pileckiego 2 w Opolu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur, 32551000 Telefonkabel und zugehörige Ausrüstung, 32420000 Netzausrüstung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 32551200 Telefonzentralen, 45314200 Installation von Telefonleitungen, 45314100 Installation von Telefonzentralen, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej zgodnie z ustawą z dnia 12 lipca 2024 r. Prawo Komunikacji Elektronicznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1221 z późn. zm.), w zakresie połączeń telefonicznych i faksowych (lokalnych, strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych, do sieci komórkowych i inny ruch do sieci publicznej), poprzez zapewnienie stałego dostępu do publicznej sieci telefonicznej w całym okresie obowiązywania umowy. W ramach przedmiotu zamówienia, usługi telekomunikacyjne świadczone będą w oparciu o istniejącą numerację telefoniczną, z której obecnie korzysta Zamawiający we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego; 2) dzierżawa nw. sprzętu telekomunikacyjnego przez okres trwania umowy z możliwością jego wykupienia po zakończonym okresie dzierżawy 3) uruchomienie numeracji telefonicznej we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 4) uruchomienie wszystkich rodzajów łączy telefonicznych i światłowodowych,na których świadczone będą przez Wykonawcę usługi telekomunikacyjne, będące przedmiotem umowy w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 5) uruchomienie i zarządzanie systemem monitorowania stanu urządzeń sieciowych Zamawiającego, w tym m.in. centralek telefonicznych, switchy, routerów, aparatów telefonicznych – systemowych, itp. oraz generowanego na tych urządzeniach ruchu oraz prowadzenie przez Wykonawcę zaawansowanego monitoringu wewnętrznej sieci Zamawiającego w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 6) zapewnienie Zamawiającemu wsparcia technicznego w całym okresie realizacji przedmiotu umowy w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 7) wdrożenie u Zamawiającego systemu NAC (Network Access Control) obejmującego wybrane lokalizacje Zamawiającego, w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU; 8) Wdrożenie systemu PAM/PASM (privileged access and session management) przeznaczonego do bezpiecznego, audytowalnego dostępu do infrastruktury sieciowej zamawiającego, spełniającego wymagania dyrektywy NIS 2 (UE) 2022/2555, art. 21. w zakresie opisanym w Załączniku 1 do PPU. 9) świadczenie usług telekomunikacyjnych stacjonarnych na łączu dostępowym w technologii GSM dla dwóch numerów telefonicznych w lokalizacji Wieloosobowe Stanowisko Stałej Kontroli Akcyzowej – Bioagra, Głębinów 30, 48-300 Nysa, wyodrębnionych z puli numerów DDI uruchomionych w Izbie Administracji Skarbowej w Opolu przy ul. Witolda Pileckiego 2 w Opolu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32551200 Telefonzentralen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314200 Installation von Telefonleitungen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72400000 Internetdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.