2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duomenų rinkimo, kaupimo ir apdorojimo debesijoje paslaugos
Beschreibung: Viešosios debesijos duomenų rinkimo, kaupimo ir apdorojimo paslaugų ir su jomis susijusių konsultacinių paslaugų Perkančiosios organizacijos poreikiams ir darbo funkcijoms užtikrinti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0