2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin z mięsa czerwonego dla PKW
Beschreibung: Dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin z mięsa czerwonego dla PKW. Główny kod CPV: 15000000-8 – Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne.
Interne Kennung: 2/ŻYW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Mięso czerwone
Beschreibung: Część 1: Mięso czerwone Kod CPV: 15100000-9 – Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne.
Interne Kennung: Część 1: Mięso czerwone
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a. Zamawiający przewiduje prawo opcji na wszystkie części zamówienia. Ofertę, pod groźbą jej odrzucenia, należy złożyć zarówno na zamówienie podstawowe jak i opcjonalne. b. Prawo opcji obejmuje: • dla części nr 1 – do 100% zamówienia podstawowego; • dla części nr 2 – do 100% zamówienia podstawowego; • dla części nr 3 – do 100% zamówienia podstawowego; • dla części nr 4 – do 100% zamówienia podstawowego; • dla części nr 5 – do 50% zamówienia podstawowego. c. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji lub skorzystanie tylko z jej części, nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. d. Szczegóły związane z realizacją prawa opcji opisano w Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wędliny z mięsa czerwonego i tłuszcze zwierzęce
Beschreibung: Część 2: Wędliny z mięsa czerwonego i tłuszcze zwierzęce Kod CPV: 15100000-9 – Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne.
Interne Kennung: Część 2: Wędliny z mięsa czerwonego i tłuszcze zwierzęce
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Drób
Beschreibung: Część 3: Drób Kod CPV: 15112000-6 – Drób.
Interne Kennung: Część 3: Drób
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Wędliny drobiowe
Beschreibung: Część 4: Wędliny drobiowe Kod CPV: 15131135-0 – Wędliny drobiowe.
Interne Kennung: Część 4: Wędliny drobiowe
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Wędliny dla PKW
Beschreibung: Część 5: Wędliny dla PKW Kod CPV: 15131130-5 – Wędliny.
Interne Kennung: Część 5: Wędliny dla PKW
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste