2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa wydarzeń gospodarczych organizowanych w Małopolsce przez Województwo Małopolskie w ramach Centrum Business in Małopolska, wraz z prawem opcji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest kompleksowa obsługa 6 wydarzeń gospodarczych organizowanych na terenie województwa małopolskiego przez Województwo Małopolskie w ramach partnerstwa Centrum Business in Małopolska, zwanych dalej wydarzeniami. 2. Wydarzenia będą miały charakter biznesowy taki jak: spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, typu konferencje lub inne wydarzenia promocyjne. 3. Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce na terenie województwa małopolskiego (z wyłączeniem Krakowa) w miejscowościach takich jak: Chrzanów, Oświęcim, Gorlice, Nowy Sącz, Stary Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Miechów, Proszowice, Tarnów. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany wymienionych miejscowości. 4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca: 1) zapewni przestrzeń konferencyjną, 2) zapewni usługę oprawy sceniczno-technicznej z obsługą techniczną, 3) zapewni transport, montaż i demontaż wyposażenia i sprzętu 4) zapewni streaming, 5) zapewni rejestrację filmową wydarzeń, 6) stworzy krótki materiał wideo, 7) zapewni przygotowanie materiałów graficznych. 5. Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji które będzie polegało na kompleksowej obsłudze 6 wydarzeń na terenie województwa małopolskiego na warunkach jak dla zamówienia podstawowego. 6. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w terminie do 14 dni przed zakończeniem okresu realizacji zamówienia podstawowego składając oświadczenie Wykonawcy i wskazując okres realizacji zamówienia objętego prawem opcji. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub ograniczenia zakresu realizacji zamówienia w sposób określony w umowie i OPZ, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 9. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 10. W ramach wykonania zamówienia podstawowego oraz w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego majątkowych praw autorskich - szczegóły opisane zostały we wzorze umowy. 11. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 300251-2026
Interne Kennung: SG-IV.272.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późń. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji które będzie polegało na kompleksowej obsłudze 6 wydarzeń na terenie województwa małopolskiego na warunkach jak dla zamówienia podstawowego. 2. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w terminie do 14 dni przed zakończeniem okresu realizacji zamówienia podstawowego składając oświadczenie Wykonawcy i wskazując okres realizacji zamówienia objętego prawem opcji. 3. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub ograniczenia zakresu realizacji zamówienia w sposób określony w umowie i OPZ, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Zamówienie w ramach prawa opcji zostanie zrealizowany nie później niż do 12 miesięcy od terminu wskazanego w pisemnym oświadczeniu, o którym mowa w § 2 ust. 4 wzoru umowy lub do zrealizowania wszystkich wydarzeń w zależności od tego która z okoliczności wystąpi wcześniej.