560654-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Zajištění kybernetické bezpečnosti - Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění kybernetické bezpečnosti - Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace technologií pro posílení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách a technické specifikaci (přílohy dokumentace zadávacího řízení).
Interne KennungKBSSC0425
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001