See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie & ingebruikname van washers, retoursluis en karrenwasser voor de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA).
Beschreibung: Levering, installatie & ingebruikname van washers, retoursluis en karrenwasser voor de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA). De opdracht bestaat uit twee percelen: - Perceel 1: 4 washers, retoursluis, transfertrolleys en inzetten - Perceel 2: Karrenwasser en kar voor instrumentarium
Interne Kennung: 2025-074
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-074 - 1
Beschreibung: - Perceel 1: 4 washers, retoursluis, transfertrolleys en inzetten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-074 - 2
Beschreibung: - Perceel 2: Karrenwasser en kar voor instrumentarium
Interne Kennung: 2