560696-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY LIPIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY LIPIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych, domkach letniskowych lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów w Lipiu.
Interne KennungZP.271.3.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi, polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych, domkach letniskowych lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno  wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów w Lipiu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511300 Müllsammlung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zgodnie z art. 441 ust.1 Pzp możliwość skorzystania z prawa opcji tzn. dodatkowych dostaw i usług. Dodatkowe dostawy uzależnione będą wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Dodatkowe usługi nie przekroczą 30 % wartości zamówienia podstawowego. Dodatkowe usługi zrealizowane będą po cenach jednostkowych określonych w umowie. O dodatkowych dostawach (w ramach prawa opcji) Zamawiający poinformuje Wykonawcę nie później niż do dnia 31 grudnia 2027 r. (po tej dacie prawo Zamawiającego wygaśnie). Wykonawca nie może żądać od Zamawiającego realizacji prawa opcji. Prawo opcji będzie realizowane na podstawie zapisów zawartych w umowie podstawowej. Sposób postępowania Zamawiającego jest zgodny z wytycznymi zawartymi w Opinii Prawnej Urzędu Zamówień Publicznych pod nazwą: ,,Prawo opcji” w ustawie Prawo zamówień publicznych.