56071-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem i zbiornikiem wodnym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem i zbiornikiem wodnym
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem i zbiornikiem wodnym o pojemności min. 9000 l. w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Warmii I Mazur 2021-2027 pt. „Wzmocnienie potencjału służb ratowniczych poprzez doposażenie jednostkę OSP we Wrzesinie w specjalistyczny sprzęt” Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem i zbiornikiem wodnym
Beschreibungdostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem i zbiornikiem wodnym o pojemności min. 9000 l.