See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal Dossier Jeugdgezondheidszorg
Beschreibung: Aanbestedende dienst en opdrachtgever Deze aanbesteding wordt uitgevoerd door team inkoop van de veiligheidsregio Gelderland-Zuid (VRGZ) in samenwerking met de GGD Gelderland-Zuid. De VRGZ treedt hierbij op als aanbestedende dienst namens de GGD Gelderland-Zuid(GGD-GZ). De GGD-GZ is Opdrachtgever. Meer informatie over de GGD-GZ is opgenomen in de selectieleidraad. Doel van de aanbesteding Het doel van deze (Europese) aanbesteding is om één (1) overeenkomst te sluiten met één (1) Leverancier, die in de verhouding prijs – kwaliteit de hoogste score behaalt. Bij voorkeur dient het geselecteerde DDJGZ op 1 januari 2026, kwalitatief aantoonbaar conform het opgestelde Programma van Eisen en de beschreven Wensen, in gebruik genomen te worden. In dialoog met de geselecteerde partijen worden de mogelijkheden nader besproken en bepaald wat de definitieve ingangsdatum wordt. Aanbestedingsprocedure Opdrachtgever volgt voor deze aanbesteding de Procedure van de concurrentiegerichte dialoog in de zin van paragraaf 2.2.1.4. van de AW 2012. U wordt verzocht om op basis van deze Tender in Source-to-Contract een Aanmelding voor de onderhavige Opdracht in te dienen conform in deze Tender beschreven procedure en voorwaarden. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Source-to-Contract. In de offerteaanvraag vindt u twee vragenlijsten: Aanbestedingsinformatie: Hierin is de aanbestedingsprocedure, de voorwaarden en de beoordelingsprocedure. Tevens is hierin een beschrijving van de opdracht en de bijbehorende aanbestedingsdocumenten opgenomen. Aanmelding: Deze vragenlijst is bedoeld voor het indienen van het UEA en de gevraagde bewijsmiddelen Voor het gebruik van Source-to-Contract is de instructie 'Invullen en indienen van de offerte' opgesteld. Voor een toelichting op hoe u de informatie in deze tender kunt bekijken verwijzen we naar de instructie 'Inhoud bekijken'.
Interne Kennung: T118165
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000