560716-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Mobil app fejlesztése és üzemeltetése MKIK részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobil app fejlesztése és üzemeltetése MKIK részére
Beschreibung: Mobil app fejlesztése és üzemeltetése MKIK részére
Vorherige Bekanntmachung: 489587-2026
Interne Kennung: EKR001356212026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 db Mobil applikáció fejlesztése és üzemeltetése a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara részére. Az tárgyi közbeszerzési eljárás keretében a nyertes ajánlattevő feladatai az alábbiak: - a műszaki leírásban rögzített feltételeknek és funkcióknak megfelelő, azokat teljesítő rendszer teljeskörű fejlesztése, tesztelése, az Ajánlatkérő részére történő átadása és bevezetése - a rendszer átadás-átvételét követően a szerződés időtartama alatt a rendszer használatának biztosítása, működtetése az Ajánlatkérő részére, amely magában foglalja a folyamatos terméktámogatást (rendszerkövetést) a rendszer és az általa generált dokumentumok mindenkori jogszabályi előírásoknak való megfelelősége biztosítása érdekében, a rendszer folyamatos frissítését, a szükség szerinti hibajavításokat, illetve a rendszer működtetésével kapcsolatos support feladatok ellátását. A mobil applikáció rendszerrel kapcsolatos alapvető műszaki elvárások: - az applikációnak mind IOS, mind pedig Android operációs rendszeren futtathatónak kell lennie - a rendszernek képesnek kell lennie 50.000-100.000 közötti letöltés kiszolgálására - preferált adatbázis kezelő (SQL) - olyan programnyelven kerüljön fejlesztésre, mely legalább 10 éve elérhető - az eredménytermék átadása során külön figyelemmel kell lenni arra, hogy a legfrissebb fejlesztői környezetben legyen futtatható a program A részletes követelményeket karakterkorlát miatt a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás részletesen tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja az Ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján, hogy a felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001356212026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung