2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova VCS a RCOM
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je dodání primární VCS pro řídící letového provozu, jehož účelem je plnění funkce hlasového telefonického spojení země/země a funkce hlasového rádiového spojení země/vzduch a dodání hlavního podsystému RCOM. Pro provoz nové technologie primární VCS je zásadní bezchybné propojení s technologií RCOM. Součástí plnění je servisní podpora systému VCS i systému RCOM a následný rozvoj.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32573000 Kommunikationssteuerungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32344270 Funk- und Fernsprechüberwachungssystem, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 10014/019/2024