560743-2025 - Ergebnis
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na 9 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na 9 części.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na części. 2. opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz:  zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia.  zał. nr 2 do swz – projektowane postanowienia umowy (wzór umowy). 3. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, tj. kwotę wartości zamówienia określoną w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Główny przedmiot zamówienia CPV 16000000-5: Maszyny rolnicze. 1. część zamówienia obejmuje dostawę rozsiewacza do nawozu oraz urządzenia umożliwiającego pomiar odżywienia roślin azotem CPV 16141000-5 - Rozsiewacze nawozów, 38300000-8 - Przyrządy do pomiaru 2. część zamówienia obejmuje dostawę wagi samochodowej wraz z montażem oraz dokumentacją CPV 42923000-2 - Maszyny ważące i wagi 3. część zamówienia obejmuje dostawę prasy rolującej zmiennokomorowej, wozu paszowego, owijarki samozaładowczej CPV 16330000-7 - Prasy do belowania słomy lub paszy 4. część zamówienia obejmuje dostawę ciągnika rolniczego 270-300 km CPV 16700000-2 – Ciągniki 5. część zamówienia obejmuje dostawę zestawu uprawowo-siewnego pneumatycznego CPV 16100000-6 - Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania 6. część zamówienia obejmuje dostawę kombajnu zbożowego CPV 16300000-8 - Maszyny żniwne 7. część zamówienia obejmuje dostawę ciągnika rolniczego 70-95 km CPV 16700000-2 – Ciągniki 8. część zamówienia obejmuje dostawę przyczep rolniczych: jednoosiowej oraz z osią tandem CPV 16500000-0 - Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych 9. część zamówienia obejmuje dostawę pługu dłutowego CPV 16110000-9 - Pługi lub brony talerzowe 5. Termin wykonania zamówienia: do 30.09.2025 r. 6. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia .”Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechanizacji rolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Krzelowie”; Inwestycja KPO A3.1.1 wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Zakres Inwestycji: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcje centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”.
Interne KennungZP2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie. Część VI zamówienia obejmuje dostawę kombajnu zbożowego.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę Sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w ramach projektu Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechanizacji rolnictwa w Zespole Szkół CKR w Krzelowie nr KPO/24/BCU/W/0002. 2. Wykonawca, którego oferta zostanie oceniona najwyżej (jako najkorzystniejsza) zostanie wezwany do złożenia przed udzieleniem zamówienia – w wyznaczonym terminie nie krótszym niż 10 dni – podmiotowych środków dowodowych, tj. aktualnych na dzień złożenia oświadczeń i dokumentów potwierdzających brak podstaw do wykluczenia z postępowania, tj.: 1) Oświadczenia, dotyczące aktualności braku przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej, odpowiednio: samego Wykonawcy lub każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (obejmujące swoją treścią oświadczenia dot.: podwykonawcy, dostawcy, – w zakresie ponad 10% wartości zamówienia); sporządzone według wzoru zaproponowanego w załączniku nr 7 do swz. 2) Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3, pkt 4 (dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego), pkt 5 (dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji) i pkt 6 ustawy, odpowiednio: samego Wykonawcy lub każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; sporządzone według wzoru zaproponowanego w załączniku nr 8 do swz. 3) Informacje z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy oraz art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczące orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego - sporządzone nie wcześniej niż 6 miesięcy przed ich złożeniem odpowiednio samego Wykonawcy lub każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 4) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy 7 należącego do tej samej grupy kapitałowej, zgodnie z treścią załącznika nr 9 do swz, odpowiednio samego Wykonawcy lub każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Jako ofertę najkorzystniejszą uznano ofertę złożoną przez wykonawcę występującego pod nazwą ŚWIERKOT TECH AGRO Sp. z o.o., Moczydło 1, 32-210 Moczydło – cena 1 507 980,00 zł brutto, okres gwarancji 60 miesięcy. Uzasadnienie wyboru: Oferta zawiera wymagane dokumenty i oświadczenia, nie podlega odrzuceniu, jej treść jest zgodna z warunkami zamówienia. Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania. Zaproponowana przez Wykonawcę cena ofertowa nie przekracza kwoty, jaką Zamawiający postanowił przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Poniżej punktacja przyznana złożonym w tej części zamówienia ofertom, w każdym kryterium oceny ofert oraz łączną punktację. 1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Agros-Wrońscy" Sp. z o.o. cena 1 512 900,00 zł brutto, okres gwarancji 60 miesięcy. ul. Częstochowska 3 98-337 Strzelce Wielkie 1) kryterium: „cena” – 59,80 punktów, 2) kryterium: „okres gwarancji” – 40 punktów, Łączna punktacja: 99,80. 2. ŚWIERKOT TECH AGRO Sp. z o.o. Moczydło 1 32-210 Moczydło 1) kryterium: „cena” – 60 punktów, 2) kryterium: „okres gwarancji” – 40 punktów, Łączna punktacja: 100 punktów.
Haupteinstufung (cpv): 16300000 Erntemaschinen