2. Verfahren
Verfahren
Titel: NÁMĚSTÍ REPUBLIKY V PLZNI - JŘBU
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace úprav obvodových uličních profilů, resp. profilů komunikací na náměstí Republiky a uličního profilu Dřevěné ulice v Plzni tak, jak bylo uvedeno v soutěžních podmínkách k Soutěži a v návaznosti na návrh prezentovaný dodavatelem v Soutěži.
Interne Kennung: 25TUOIN01
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001