See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę sprzętu dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Vorherige Bekanntmachung: 394315-2025
Interne Kennung: EZ.28.109.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba skrócenia terminu postępowania udzielenia zamówienia pociągająca za sobą konieczność, czy wręcz obowiązek zagwarantowania uruchomienia Laboratorium w dniu 01.09.2025r. Uruchomienie nowopowstałego budynku Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej zależne jest od zakupu i zamontowania sprzętów laboratoryjnych. Dostawy sprzętu to minimum 8 tygodni od dnia podpisania umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji i szkoleń” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen