See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie, w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na 12 części. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 4. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 1) Zamawiający informuje, że w każdej części postępowania, w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw, z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w przypadku zaoferowania produktów równoważnych, złożył wraz z ofertą: a) raporty pierwotnych walidacji oferowanych produktów równoważnych, w języku polskim lub tłumaczone na język polski z określeniem m.in. nazwy producenta, nr katalogowy, parametry produktu, ze wskazaniem której części postępowania i której pozycji w ramach tej części dokumenty te dotyczą; b) specyfikację jakościową, świadectwo kontroli jakości lub inny równoważy dokument, z którego w sposób niebudzący wątpliwości wynika, że oferowany produkt równoważny spełnia wymagania opisu przedmiotu zamówienia, w języku polskim lub tłumaczone na język polski z określeniem m.in. nazwy producenta, nr katalogowy, parametry produktu, ze wskazaniem której części postępowania i której pozycji w ramach tej części dokumenty te dotyczą. 2) Zamawiający może żądać wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 5. Wszystkie pozostałe wymagania dotyczące przedmiotowych środków dowodowych oraz równoważności, nie ujęte w przedmiotowym ogłoszeniu zawarte są w SWZ i załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 388368-2026
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - ELISA I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 1. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - PCR I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 2. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - PCR II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 3. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - PCR III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 4. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - PCR IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 5. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - PCR V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 6. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - PCR VI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 7. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - PCR VII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 8. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - PCR VIII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 9. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - AGID i bufor do OWD
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 10. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Testy biochemiczne gotowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 11. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Testy antygenowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów i zestawów PCR II tura dla Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie w zakresie określonym w załączniku nr 1 do SWZ dla części 12. 2. Szczegółowy zakres oraz wymagania dla każdej z części postępowania określono w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WIP.261.42.2026.WW – część 12