See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOFiTM/54/2026/PN - Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W oparciu o analizę stanu faktycznego oraz na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1, art. 3 ust. 1 pkt 1, art. 129 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 r., poz. 1605 ze zm.) oraz art. 138 ust. 2 pkt. 2 wnioskuję o udzielenie zamówienia publicznego w trybie „przetargu nieograniczonego.” Realizacja zadania w oparciu o tryb przetargu nieograniczonego daje gwarancję pełnej konkurencyjności prowadzonego postępowania. Istotnym elementem tego trybu jest upublicznienie informacji o planowanym zakupie poprzez publikację ogłoszenia w przewidzianych prawem publikatorach oraz braku możliwości negocjowania warunków wykonania zamówień w trakcie postępowania co gwarantuje właściwe wydatkowanie środków publicznych z zachowaniem celowości, zasadności i gospodarności. Uzasadnienie faktyczne zastosowania art. 138 ust. 2 pkt. 2 W związku z potrzebą zakupu asortymentu będącego przedmiotem zamówienia Decyzją MON 118/MON Ministra Obrony Narodowe z dnia 01 września 2021 r. Rozdział 3 ust. 8, która mówi, że Termin podpisywania umów na zadania ujęte w centralnych planach rzeczowych i finansowanych z budżetu resortu obrony narodowej w roku budżetowym upływa z dniem 31 października roku budżetowego, konieczne jest skrócenie terminu otwarcia ofert. Należy również podkreślić, że WOFiTM dokonał rozeznania rynku z którego wynika, że zachowanie odpowiedniego terminu na realizację zamówienia nie pozwala na zachowanie podstawowych terminów ustawowych na złożenie oferty. Jak wskazuje doktryna pilna potrzeba udzielenia zamówienia nie musi wynikać z okoliczności niezależnych od zamawiającego – może to więc być pilność, która wynika z okoliczności co najmniej możliwych do przywidzenia. Wniosek taki potwierdza motyw 46 preambuły dyrektywy 2014/25/UE, w którym wskazano na stworzenie zamawiającym możliwości skracania terminów składania ofert, oraz doprecyzowano, że „nie musi to być wyjątkowo pilna konieczność spowodowana okolicznościami, których instytucja zamawiająca nie może przewidzieć i których nie można jej przypisać”. – z powyższego wynika przede wszystkim, że nie należy przesłanki „pilnej potrzeby” przyrównywać do przypadków siły wyższej, wszak może być to również okoliczność leżąca po stronie zamawiającego, którą zamawiający w dodatku był w stanie przewidzieć.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Alprazolam
Beschreibung: Alprazolam
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje się prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Clonazepamum
Beschreibung: Clonazepamum
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Diazepamum tabl.
Beschreibung: Diazepamum tabl.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Diazepamum amp.
Beschreibung: Diazepamum amp.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Hydroxyzini hydrochloridum amp.
Beschreibung: Hydroxyzini hydrochloridum amp.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Hydroxyzini hydrochloridum tabl.
Beschreibung: Hydroxyzini hydrochloridum tabl.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Pethidine hydrochloride
Beschreibung: Pethidine hydrochloride
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Amikacin sulfate
Beschreibung: Amikacin sulfate
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Bacitracinum + Neomycinum
Beschreibung: Bacitracinum + Neomycinum
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Chloramphenicol
Beschreibung: Chloramphenicol
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Ciprofloxacin lactate
Beschreibung: Ciprofloxacin lactate
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Clotrimazole krem
Beschreibung: Clotrimazole krem
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Clotrimazole tabl./kaps. vag.
Beschreibung: Clotrimazole tabl./kaps. vag.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Flukonazole kaps.
Beschreibung: Flukonazole kaps.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Flukonazole fiol.
Beschreibung: Flukonazole fiol.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Ganciclovir
Beschreibung: Ganciclovir
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Gentamicin sulphate
Beschreibung: Gentamicin sulphate
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Metronidazole
Beschreibung: Metronidazole
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Neomycin sulphate
Beschreibung: Neomycin sulphate
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Sulfamethoxazolum + Trimethoprimum
Beschreibung: Sulfamethoxazolum + Trimethoprimum
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Naloxone hydrochloride
Beschreibung: Naloxone hydrochloride
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Neostygmine mathylsulphate
Beschreibung: Neostygmine mathylsulphate
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Propofol amp.
Beschreibung: Propofol amp.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Propofol fiol.
Beschreibung: Propofol fiol.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Vecuronium bromide/ Rocuronium bromide
Beschreibung: Vecuronium bromide/ Rocuronium bromide
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Acidum tranexamicum
Beschreibung: Acidum tranexamicum
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Adenosine
Beschreibung: Adenosine
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Albendazole
Beschreibung: Albendazole
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Alcohol polyvinilate
Beschreibung: Alcohol polyvinilate
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - Aluminii acetotartras
Beschreibung: Aluminii acetotartras
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Amlodypine besylate
Beschreibung: Amlodypine besylate
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - Antazoline hydrochloride
Beschreibung: Antazoline hydrochloride
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Aqua pro injectione
Beschreibung: Aqua pro injectione
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Ascorbic acid
Beschreibung: Ascorbic acid
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - Benzydamini hydrochloridum
Beschreibung: Benzydamini hydrochloridum
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - Biperiden hydrochloride
Beschreibung: Biperiden hydrochloride
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Bisacodylum
Beschreibung: Bisacodylum
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - Bromhexini hydrochloridum
Beschreibung: Bromhexini hydrochloridum
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Budesonide
Beschreibung: Budesonide
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 - Bupivacaine hydrochloride amp
Beschreibung: Bupivacaine hydrochloride amp
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Bupivacaine hydrochloride amp
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Calcium glubionate
Beschreibung: Calcium glubionate
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Carbo medicinalis
Beschreibung: Carbo medicinalis
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - Chlorpromazini hydrochloridum
Beschreibung: Chlorpromazini hydrochloridum
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - Choline salicylate
Beschreibung: Choline salicylate
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 -Clemastine fumarate
Beschreibung: Clemastine fumarate
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Cocarboxylase
Beschreibung: Cocarboxylase
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 - Codeine phosphate
Beschreibung: Codeine phosphate
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 - Dexpanthenol 4,63%
Beschreibung: Dexpanthenol 4,63%
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 - Diclofenac sodium
Beschreibung: Diclofenac sodium
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 - Diclofenac sodium amp.
Beschreibung: Diclofenac sodium amp.
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 - Diclofenac sodium żel
Beschreibung: Diclofenac sodium żel
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 - Diclofenac sodium gtt.
Beschreibung: Diclofenac sodium gtt.
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 - Dimenhydrinate
Beschreibung: Dimenhydrinate
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 - Dopamine hydrochloride
Beschreibung: Dopamine hydrochloride
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 - Drotaverine hydrochloride amp.
Beschreibung: Drotaverine hydrochloride amp.
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57 - Drotaverine hydrochloride tabl.
Beschreibung: Drotaverine hydrochloride tabl.
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58 - Enoxaparin sodium
Beschreibung: Enoxaparin sodium
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59 - Enoxaparin sodium
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 - Ephedrini hydrochloridum
Beschreibung: Ephedrini hydrochloridum
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61 - Etamsylate
Beschreibung: Etamsylate
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62 - Fludrocortisoni acetas
Beschreibung: Fludrocortisoni acetas
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63 - Flumazenil
Beschreibung: Flumazenil
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64 - Fluocinolone acetonide
Beschreibung: Fluocinolone acetonide
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65 - Furazydyna
Beschreibung: Furazydyna
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66 - Glucagoni h/chloridum
Beschreibung: Glucagoni h/chloridum
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67 - Glyceryl trinitrate amp.
Beschreibung: Glyceryl trinitrate amp.
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68 - Glyceryl trinitrate aer.
Beschreibung: Glyceryl trinitrate aer.
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69 - Hioscyna
Beschreibung: Hioscyna
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70 - Hydrocortisone hemisuccinate
Beschreibung: Hydrocortisone hemisuccinate
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71 - Hydrocortisoni acetas
Beschreibung: Hydrocortisoni acetas
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72 - Ibuprofen
Beschreibung: Ibuprofen
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73 - Insulinum Humanum fiol.
Beschreibung: Insulinum Humanum fiol.
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74 - Isosorbide mononitrate
Beschreibung: Isosorbide mononitrate
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75 - Ketoprofen tabl/kaps
Beschreibung: Ketoprofen tabl/kaps
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76 - Ketoprofen amp.
Beschreibung: Ketoprofen amp.
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77 - Lidocaine hydrochloride amp.
Beschreibung: Lidocaine hydrochloride amp.
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78 - Loperamide hydrochloride tabl.
Beschreibung: Loperamide hydrochloride tabl.
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79 - Lubrykant sterylny typu Jelly.
Beschreibung: Lubrykant sterylny typu Jelly.
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80 - Magnesium sulfate
Beschreibung: Magnesium sulfate
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81 - Metamizol
Beschreibung: Metamizol
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82 - Methylprednisolone hemisuccinate
Beschreibung: Methylprednisolone hemisuccinate
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83 - Metoclopramide hydrochloride
Beschreibung: Metoclopramide hydrochloride
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84 - Metoprolol
Beschreibung: Metoprolol
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85 - Metoprolol tartrate
Beschreibung: Metoprolol tartrate
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86 - Natrii chloridum 0,9% 10 ml
Beschreibung: Natrii chloridum 0,9% 10 ml
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 87 - Natrii chloridum 0,9% 5 ml
Beschreibung: Natrii chloridum 0,9% 5 ml
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 88 - Natrii chloridum 10%
Beschreibung: Natrii chloridum 10%
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 89 - Natrii chloridum 3%
Beschreibung: Natrii chloridum 3%
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 90 - Nifuroxazide
Beschreibung: Nifuroxazide
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 91 - Nimesulide
Beschreibung: Nimesulide
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 92 - Ondansetron
Beschreibung: Ondansetron
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 93 - Paracetamol + ascorbic acid + phenylephrine
Beschreibung: Paracetamol + ascorbic acid + phenylephrine
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 94 - Prednisone
Beschreibung: Prednisone
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 95 - Preparat złożony typu Dentosept
Beschreibung: Preparat złożony typu Dentosept
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 96 - Propafenone hydrochloride
Beschreibung: Propafenone hydrochloride
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97 - Protamine sulphate
Beschreibung: Protamine sulphate
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 98 - Salbutamol amp.
Beschreibung: Salbutamol amp.
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 99 - Salbutamol aer.
Beschreibung: Salbutamol aer.
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 100 - Simethicone
Beschreibung: Simethicone
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 101 -Sumatriptan
Beschreibung: Sumatriptan
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 102 - Theophyllinum
Beschreibung: Theophyllinum
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103 - Thiethylperazine malate
Beschreibung: Thiethylperazine malate
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 104 - Ticagrelol
Beschreibung: Ticagrelol
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 105 - Tramadol hydrochloride
Beschreibung: Tramadol hydrochloride
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 106 - Żel nawilżający do nosa typu Alfarin
Beschreibung: Żel nawilżający do nosa typu Alfarin
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 107 - Amoxicillinum + Acidum clavulanicum, tabl. powl.
Beschreibung: Amoxicillinum + Acidum clavulanicum, tabl. powl.
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie nr 108 - Benzydamini hydrochloridum, tabl. do ssania
Beschreibung: Benzydamini hydrochloridum, tabl. do ssania
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109 - Chlorpromazini hydrochloridum, roztwór
Beschreibung: Chlorpromazini hydrochloridum, roztwór
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 110 - Diphenhydramini hydrochloridum + Naphazolini nitras, krople do oczu,
Beschreibung: Diphenhydramini hydrochloridum + Naphazolini nitras, krople do oczu,
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 111 - Dopamini hydrochloridum, roztwór do infuzji,
Beschreibung: Dopamini hydrochloridum, roztwór do infuzji,
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 112 - Hydroxyzini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań
Beschreibung: Hydroxyzini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113 - Lidocaini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań,
Beschreibung: Lidocaini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań,
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 114 - Metronidazolum, roztwór do infuzji
Beschreibung: Metronidazolum, roztwór do infuzji