2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2025-0111 - Levering Tunnelverlichting
Beschreibung: Levering Tunnelverlichting In het kader van deze Aanbesteding is de Gemeente voornemens ‘Tunnelverlichting’ in te kopen. De Opdracht bestaat uit het leveren van de in het Programma van Eisen opgenomen benodigde materialen en armaturen voor de verlichting van een tunnel of onderdoorgang, waar nodig op basis van een door de leverancier opgesteld lichtplan. Het installeren van de verlichting behoort niet tot de scope van deze opdracht. Omschrijving Project Het grootste deel van de verlichting in Amsterdam is de afgelopen jaren vervangen door ledverlichting. Buiten de scope viel de verlichting van een aantal kleinere tunnels en onderdoorgangen. Inmiddels hebben deze tunnels en onderdoorgangen ook LED verlichting nodig. In eerste instantie gaat het om circa 20 tunnels en-/of onderdoorgang, dit zullen er naar verwachting meer worden in de komende vier tot zes jaar. Vervanging vindt echter plaats als de huidige verlichting uitvalt, de exacte omvang is dus niet aan te geven. Daarbij zijn er aanvullende specifieke werkzaamheden nodig: het bekijken en adviseren per locatie waarbij een lichtplan wordt gemaakt door de leverancier. Daarnaast zorgt de leverancier ook voor de levering van de benodigde materialen. De onderhoudsaannemer zorgt voor de installatie, dit valt dus buiten de scope van deze aanbesteding.
Interne Kennung: AI 2025-0111
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 34928510 Straßenbeleuchtungsmasten, 34928530 Straßenlaternen, 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente is voornemens een overeenkomst voor de duur van 48 maanden te sluiten.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AI 2025-0111
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928500 Equipo de alumbrado de calles
Clasificación adicional (cpv): 31520000 Lámparas y accesorios de iluminación, 34928510 Farolas para el alumbrado de calles, 34928530 Lámparas de alumbrado público, 34993000 Luces para el alumbrado de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: