560823-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Desinfektionsmittel – Dodávky dezinfekčních přípravků na plochy a povrchy včetně suchých dezinfekčních ubrousků a systémových kbelíků s výpůjčkou směšovacích zařízení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky dezinfekčních přípravků na plochy a povrchy včetně suchých dezinfekčních ubrousků a systémových kbelíků s výpůjčkou směšovacích zařízení
Beschreibung• Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu pro Dezinfekční přípravky na plochy a povrchy včetně, suchých dezinfekčních ubrousků a systémových kbelíků pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. • Po dobu trvání kupní smlouvy na opakující se plnění dodávek zboží přenechá vybraný dodavatel zadavateli bezplatně k dočasnému užívání až 250 ks směšovačů dezinfekcí na min. 200 směšovacích místech (klinikách VFN na Praze 2, 5 a 6) a zajistí na vlastní náklady jejich instalaci, bezplatný servis a pravidelnou údržbu. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungVZ 103/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte, 39550000 Aus Vliesstoffen hergestellte Waren
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung• Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu pro Dezinfekční přípravky na plochy a povrchy včetně, suchých dezinfekčních ubrousků a systémových kbelíků pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze). • Po dobu trvání kupní smlouvy na opakující se plnění dodávek zboží přenechá vybraný dodavatel zadavateli bezplatně k dočasnému užívání až 250 ks směšovačů dezinfekcí na min. 200 směšovacích místech (klinikách VFN na Praze 2, 5 a 6) a zajistí na vlastní náklady jejich instalaci, bezplatný servis a pravidelnou údržbu. Blíže viz zadávací podmínky.
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz zadábaví dokumentace