560830-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Hörgeräte – SISTEM PROTEZA AUDITIVA CU ANCORARE OSOASA CU COMPONENTA INTERNA ACTIVA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SISTEM PROTEZA AUDITIVA CU ANCORARE OSOASA CU COMPONENTA INTERNA ACTIVA
Beschreibung: SISTEM PROTEZA AUDITIVA CU ANCORARE OSOASA CU COMPONENTA INTERNA ACTIVA, conform caiet de sarcini si specificatii tehnice. Termenul de solicitare clarificari: in a 18 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor iar termenul de raspuns la solicitarile de clarificari ale operatorilor economici : in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 45410922026 -2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33185000 Hörgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAOA I - SISTEM PROTEZĂ CU ANCORARE OSOASĂ ACTIVĂ TIP I
Beschreibung: PAOA I - SISTEM PROTEZĂ CU ANCORARE OSOASĂ ACTIVĂ TIP I - conform caiet de sarcini atasat
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PAOA II - SISTEM PROTEZĂ CU ANCORARE OSOASĂ ACTIVĂ TIP II
Beschreibung: PAOA II - SISTEM PROTEZĂ CU ANCORARE OSOASĂ ACTIVĂ TIP II - conform caiet de sarcini atasat
Interne Kennung: 2