560853-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – AZP.25.1.51.2026 - Dostawa urządzeń z podziałem na 4 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAZP.25.1.51.2026 - Dostawa urządzeń z podziałem na 4 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, instalacją urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem do a) Zakładu Fizjologii i Patofizjologii Doświadczalnej (część nr 1); b) Klinki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji (część nr 2 i 4); c) Zakładu Biotechnologii Żywności (część nr 3) Część nr 1: Komora laminarna − 1 szt. Część nr 2: Termomikser z termoblokiem i pokrywą – 1 szt. Część nr 3: Wirówka laboratoryjna chłodzona z rotorem stałokątnym – 1 szt. Część nr 4: Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem – 1 szt.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomora laminarna − 1 szt.
BeschreibungKomora laminarna − 1 szt.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelTermomikser z termoblokiem i pokrywą – 1 szt.
BeschreibungTermomikser z termoblokiem i pokrywą – 1 szt.
LosLOT-0003
TitelWirówka laboratoryjna chłodzona z rotorem stałokątnym – 1 szt.
BeschreibungWirówka laboratoryjna chłodzona z rotorem stałokątnym – 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0004
TitelWirówka laboratoryjna z wyposażeniem – 1 szt.
BeschreibungWirówka laboratoryjna z wyposażeniem – 1 szt.