560863-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – Dostawy do kopalń JSW S.A. preparatów do nawilżania pyłów węglowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. preparatów do nawilżania pyłów węglowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung30/PM/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens2025/S 228-782843
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Preparat do nawilżania pyłów węglowych w formie stałej w ilości 41 914 kg
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung30/PM/26 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Preparat do nawilżania pyłów węglowych w formie ciekłej w ilości 409 409 kg
Interne Kennung30/PM/26 - Zadanie 2