See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO Antwerp City Pass 2025
Beschreibung: De Stad Antwerpen, via Visit Antwerpen, wenst een nieuwe digitale oplossing te verwerven voor het beheer, de verkoop en het gebruik van de Antwerp City Pass (ACP) — een toeristisch product dat bezoekers toelaat om tegen een vaste prijs gedurende 24, 48 of 72 uur toegang te krijgen tot musea, bezienswaardigheden en het openbaar vervoer, aangevuld met kortingen bij toeristische partners. Sinds 2023 is de City Pass volledig digitaal en wordt ze verkocht via balies en de Visit Antwerpen-website. De huidige leverancier stopt de ondersteuning van de ACP na de looptijd van het huidige contract. Dit creëert een dringende noodzaak tot de selectie en implementatie van een nieuw platform dat de continuïteit, schaalbaarheid en gebruiksvriendelijkheid van de City Pass waarborgt. De opdracht beoogt de aanschaf van een (standaard) product en de implementatie en de ondersteuning ervan. Het product omvat een toekomstgericht digitaal platform voor de Antwerp City Pass, met volgende doelstellingen: • De nieuwe leverancier dient een product te leveren dat voldoet aan de minimum vereisten van onze Users Stories ; • Het product verbetert de gebruikerservaring voor bezoekers en partners; • De nieuwe leverancier dient te verzorgen dat wij conform onze User Stories een beter aanbod kunnen geven aan ons huidige verkoopnetwerk; • De nieuwe leverancier dient te verzorgen dat er conform de User Stories een beter inzicht gecreëerd wordt in de noden van de gebruiker, met als doel het voeren van doorgedreven marketing- en verbeteracties.
Interne Kennung: DP-A-C00750
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DP-A-C00750 - 1
Beschreibung: RO Antwerp City Pass
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DP-A-C00750
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: RO Antwerp City Pass
Interne identificatiecode: 1