2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění údržby, havarijních oprav a revizí el. a plyn. zařízení v obj. DS v letech 2025 až 2029
Beschreibung: Předmětem VZ na služby spočívá v poskytování komplexních služeb v objektech Diplomatického servisu, týkajících se údržby plynových a elektrických zařízení, včetně servisu na zavolání v případě poruchy. Specifikace těchto služeb a oprav je následující: a) Pravidelná údržba plynových zařízení Pravidelnou údržbou se rozumí zajišťování pravidelné servisní služby plynových kotlů a ohřívačů teplé užitkové vody (dále jen „zařízení“). Údržba bude prováděna 1× ročně v termínech dohodnutých s objednatelem a v rozsahu stanoveném výrobci jednotlivých zařízení (Příloha č. 2 smlouvy). b) Pravidelná údržba elektrických zařízení Pravidelnou údržbou se rozumí zajišťování pravidelné servisní služby elektrických kotlů umístěných v objektu Goethe institut, Masarykovo nábřeží 32, Praha 1. Údržba bude prováděna 1× ročně v termínech dohodnutých s objednatelem a v rozsahu stanoveném výrobci jednotlivých zařízení. c) Servis na zavolání v případě poruchy zařízení Servisem na zavolání při poruše zařízení se rozumí předem nepředvídatelný zásah za účelem identifikace poruchy, zprovoznění zařízení nebo odstranění poruchy zařízení. d) Odborná prohlídka kotelny, kontrola plynových zařízení, provozní revize tlakových nádob a analýza spalin Odborná prohlídka kotelny, kontrola všech plynových zařízení umístěných v objektu, provozní revize tlakových nádob a analýza spalin bude prováděna pravidelně 1× ročně dle platné legislativy v termínech dohodnutých s objednatelem. e) Vnitřní revize tlakových nádob Vnitřní revize tlakových nádob dle platné legislativy, rok revize v daném objektu je uveden v nabídkovém listu. f) Tlaková zkouška tlakových nádob Tlaková zkouška tlakových nádob dle platné legislativy, rok zkoušky dle roku výroby nádoby v daném objektu je uveden v nabídkovém listu. g) Kontrola a servis dopouštěcích zařízení Reflex Kontrola a servis dopouštěcích zařízení Reflex umístěných v kotelnách budou prováděny pravidelně 1× ročně v termínech dohodnutých s objednatelem. h) Kontrola a kalibrace detektorů plynu Kontrola a kalibrace detektorů plynů umístěných v kotelnách a jejich kalibrace budou prováděny pravidelně 1× ročně v termínech dohodnutých s objednatelem. i) Kontrola regulátorů tlaku plynu Kontrola regulátoru umístěných v kotelnách a jejich kalibrace bude prováděna pravidelně 1 x ročně v termínech dohodnutých s objednatelem. j) Kontrola a servis tepelného čerpadla Periodický servis 2 ks tepelného čerpadla umístěných v objektu DS Mickiewiczova 6, Praha 6 1 x ročně v termínech dohodnutých s objednatelem. k) Servis MaR Kontrola a kalibrace měření a regulace v kotelnách s dálkovým dohledem. l) Laboratorní rozbor kvality topné vody Laboratorní rozbor topné vody s ohledem na záruku, poskytovanou výrobcem kotlů. m) Vzdálený monitoring Dálkový dohled IoT nad havarijními stavy a teplotami, dálkové odečty měřidel, včetně internetové konektivity, licencí a dlouhodobé archivace dat ve všech kotelnách, kde není instalován. V kotelnách, kde je nainstalován systém dálkového dohledu MERVIS – SCADA, zadavatel požaduje zajištění internetové konektivity a prodloužení licence systému, dle počtu uvedených datových bodů. n) Kontrola systému vytápění v roce 2025, dle vyhl. č. 38/2022 Sb., o kontrole provozovaného systému vytápění a kombinovaného systému vytápění a větrání a zák. č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: 2025026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001