560874-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Wykonanie aranżacji przestrzeni wokół Planetarium EC1 (budynek EC-1 Wschód, poz. -2) z dostawą wyposażenia, mebli wypoczynkowych wraz z niezbędnymi usługami projektowymi i montażowymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie aranżacji przestrzeni wokół Planetarium EC1 (budynek EC-1 Wschód, poz. -2) z dostawą wyposażenia, mebli wypoczynkowych wraz z niezbędnymi usługami projektowymi i montażowymi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu oraz dostawa wyposażenia składającego się z zestawu ekspozytorów wraz zawartością, stanowisk multimedialnych oraz mebli wypoczynkowych w formule zaprojektuj, dostarcz i zamontuj w ramach projektu "Rozwój oferty Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi" finansowanego ze środków FELD.05.01-IZ.00-0001/25. 2. Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych prac montażowych. Wszystkie urządzenia muszą posiadać wszelkie wymagane dla określonego urządzenia deklaracje zgodności i być wykonane zgodnie z normami obowiązującymi na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej i dopuszczone do obrotu na terenie Polski. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymagania w zakresie zielonych zamówień publicznych (GPP) znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane rozwiązania spełniają wymagania określone przez zamawiającego. 5. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia w tym wymagania w zakresie zielonych zamówień publicznych (GPP) określono w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 1 do SWZ .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude
5. Los
LosLOT-0001