560876-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens – Obnova budovy DSS pre deti a dospelých Kampino v Bratislave
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova budovy DSS pre deti a dospelých Kampino v Bratislave
Beschreibung: Predmetom zákazky je obnova budovy DSS pre deti a dospelých Kampino na Haanovej ulici v Bratislave– Petržalka, zameraná na zlepšenie energetickej hospodárnosti objektov zariadenia s využitím obnoviteľného zdroja energie a zníženie produkcie emisií skleníkových plynov podľa projektovej dokumentácie a zmluvných podmienok. Stavba pozostáva z troch stavebných objektov: SO.01: Haanova 38 SO.02: Haanova 36 SO.03: Spojovací krčok Predmet zákazky zahŕňa zateplenie fasády minerálnou vlnou, zateplenie sokla nad terén a pod terén, zateplenie ostenia minerálnou vlnou, zateplenie strechy z PIR dosiek a nová hydroizolácia geotextíliou, hydroizolácia odolná voči UV žiareniu so životnosťou viac ako 25 rokov, výmena strechy, strešného plášťa, výmena hliníkového plášťa a okenných konštrukcií, vybudovanie samostatnej oceľovej konštrukcie s výťahom, eliminácia tepelných mostov, obnova spevnených plôch pre elimináciu zatekania do budovy, obnova dilatácií, inštalácia tieniacej techniky na každé okno z vnútornej strany, regulácia vykurovacieho systému, inštalácia inteligentných hlavíc, kompletná výmena všetkých otvorových konštrukcií za nové otvory s izolačným trojsklom a tesniacim profilom, kompletne nová elektroinštalácia, inštalácia LED osvetlenia, inštalácia tepelných čerpadiel. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 1 súťažných podkladov a zmluvných podmienkach uvedených v Prílohe č. 3 súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001