See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 250 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - prořezávky 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 250 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - prořezávky 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1502
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 251 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - prořezávky 2025 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 251 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - prořezávky 2025 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1503
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 252 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Mníšek - prořezávky 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 252 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Mníšek - prořezávky 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1504
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 299 v kategorii 7 - Rozčleňovací linky s vyvezením hmoty na OM, LS Třebíč, revír Příštpo a Bukovina
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 299 v kategorii 7 - Rozčleňovací linky s vyvezením hmoty na OM, LS Třebíč, revír Příštpo a Bukovina
Interne Kennung: 099/2021/014/1505
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 8 - PČ na pol. Valtice, l.ú. Kančí obora - ožínání MLP
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 8 - PČ na pol. Valtice, l.ú. Kančí obora - ožínání MLP
Interne Kennung: 099/2021/014/1512
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Český Krumlov / 4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Český Krumlov / 4
Interne Kennung: 099/2021/014/1464
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 118 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - jarní obnova a ožínání MLP
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 118 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - jarní obnova a ožínání MLP
Interne Kennung: 099/2021/014/1466
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 119 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - prořezávky a chemická ochrana MLP
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 119 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - prořezávky a chemická ochrana MLP
Interne Kennung: 099/2021/014/1467
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 120 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - ožínání MLP
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 120 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - ožínání MLP
Interne Kennung: 099/2021/014/1468
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 121 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - ožínání MLP a zimní nátěry
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 121 v kategorii 8 - PČ na pol. Lovčice - ožínání MLP a zimní nátěry
Interne Kennung: 099/2021/014/1469