2. Verfahren
Verfahren
Titel: Osmišljavanje i provedba međunarodne medijske kampanje u Hrvatskoj, Španjolskoj i Portugalu - projekt CERV-2022-DAPHNE-101096462-bE-SAFE
Beschreibung: Predmet nabave je osmišljavanje i provedba međunarodne medijske kampanje u Hrvatskoj, Španjolskoj i Portugalu, a što uključuje: a) izradu kreativnih rješenja u obliku edukativnih/promotivnih video materijala za sve 3 zemlje te izradu tiskanog informativnog materijala za sve 3 zemlje, b) zakup medijskog prostora za emitiranje video materijala u sve 3 zemlje, c) objavu video materijala na društvenim mrežama za sve 3 zemlje, sve sukladno Prilogu I. Opis predmeta nabave, prijedlogu ugovora te troškovniku, koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: PRS-JN-2-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000