2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach wraz z myciem okien i sprzątaniem posesji przed budynkiem przy ul. Kuźniczej 35 we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach wraz z myciem okien i sprzątaniem posesji przed budynkiem przy ul. Kuźniczej 35 we Wrocławiu. 2. Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: 1) Powierzchnia wewnętrzna : 4598,04 m2 2) Powierzchnia zewnętrzna: 415,2 m2 3. Szczegółowy zakres czynności, częstotliwość ich wykonywania, wykaz pomieszczeń, powierzchni oraz wymagania organizacyjne i techniczne zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały w Zał . nr 4 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne Kennung: BZP.2711.22.2026.MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o których mowa w art. 441 ustawy uPzp polegające na: 1.1 zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie zadań dodatkowych, o których mowa w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia w wysokości do 1 % wartości wynagrodzenia brutto umowy za wykonywanie czynności związanych z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii/pandemii w zakresie zamówienia podstawowego i w zakresie wznowień. 1.2 zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie, o którym mowa w Zał. nr 3 do SWZ -Opis Przedmiotu Zamówienia - zwiększeniu ilości powierzchni objętej usługą np. włączenia do eksploatacji dodatkowych części nieruchomości będącej przedmiotem Umowy - pomieszczeń lub części posesji wchodzących w skład danej nieruchomości w wysokości do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie zamówienia podstawowego lub do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie wznowienia. 2. Zamawiający przewiduje wznowienia polegające na: przedłużenia okresu świadczenia usług określonych, na okres do 12 miesięcy po upływie terminu obowiązywania Umowy. Długość poszczególnych okresów wznowienia ustalana jest przez Zamawiającego, z uwzględnieniem potrzeb związanych z realizacją zamówienia, przy czym łączny okres wznowienia nie może przekroczyć 12 miesięcy. W szczególności wznowienie może być realizowane w następujących wariantach: 2.1 jednorazowo na okres do 12 miesięcy: 2.2 w dwóch okresach po maksymalnie 6 miesięcy każdy, 2.3 w czterech okresach po maksymalnie 3 miesiące każdy, 2.4 lub w innych okresach, nie krótszych niż 1 miesiąc. Szczegółowe warunki dokonania wznowienia zamówienia zostały określone w Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wznowienie może być realizowane na okres nie krótszy niż 1 miesiąc i nie dłuższy niż 12 miesięcy, w częściach następujących bezpośrednio po sobie, na warunkach określonych w Zał. nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4.Długość poszczególnych okresów wznowienia ustalana jest przez Zamawiającego, z uwzględnieniem potrzeb związanych z realizacją zamówienia. 5.Skorzystanie z prawa wznowienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i wymaga złożenia Wykonawcy stosownego oświadczenia w terminie określonym w umowie.