See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z profilaktyczną opieką zdrowotną z zakresu medycyny pracy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit z podziałem na dwa zadania.
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z profilaktyczną opieką zdrowotną z zakresu medycyny pracy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit Zadanie nr 1 - Ruch Piast, Zadanie nr 2 - Ruch Ziemowit
Vorherige Bekanntmachung: 561246-2025
Interne Kennung: 422501135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług związanych z profilaktyczną opieką zdrowotną z zakresu medycyny pracy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit - Zadanie 1 - Ruch Piast
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Ruch Piast
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług związanych z profilaktyczną opieką zdrowotną z zakresu medycyny pracy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit - Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Ruch Ziemowit
Interne Kennung: Zadanie nr 2