2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – ZAKUP CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW BRDM (TECH/76/OiB/AK/2026)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania do niego oraz warunki realizacji zamówienia zostaną określone w SWZ, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 260705-2026
Interne Kennung: TECH/76/OiB/AK/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35421000 Mechanische Ersatzteile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA – ZAKUP CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW BRDM nr sprawy: TECH/76/OiB/AK/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego, wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania zamówień w tym zakresie.