560924-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Sukcesywna dostawa odczynników i sprzętu do diagnostyki in vitro do Zakładu Patomorfologii I lokalizacja pl. Hirszfelda, z podziałem na III pakiety. Sprawa ZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa odczynników i sprzętu do diagnostyki in vitro do Zakładu Patomorfologii I lokalizacja pl. Hirszfelda, z podziałem na III pakiety. Sprawa ZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
BeschreibungSukcesywna dostawa odczynników i sprzętu do diagnostyki in vitro do Zakładu Patomorfologii I lokalizacja pl. Hirszfelda, z podziałem na III pakiety. Sprawa ZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
Interne KennungZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in-vitro
BeschreibungSzczegółowe informacje stanowiące opis przedmiotu zamówienia stanowią: a. Załącznik Nr 1 – arkusz asortymentowo-cenowy b. Załącznik nr 7 – Formularz oferty c. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa dodatkowo projekt umowy będący Załącznikiem nr 3 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
Interne KennungPakiet 3