See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów biurowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów administracyjno biurowych , dla potrzeb 15 WOG w Szczecinie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu.
Vorherige Bekanntmachung: 389419-2025
Interne Kennung: 40-ZP-06-25-85
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa materiałów administracyjno biurowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów administracyjno biurowych , pdla potrzeb 15 WOG w Szczecinie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie ono na zwiększeniu asortymentu do 300 % wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie dodatkowej ilości towaru będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane w „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Wykonawca składając ofertę obowiązany jest uwzględnić w niej także prawo opcji, dokonując jej wyceny w formularzu cenowym, oraz wskazując cenę całkowitą opcji w formularzu ofertowym.