2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a likvidace komunálního odpadu na území města Nová Včelnice
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření smlouvy o svozu a likvidaci komunálního odpadu (dále jen „smlouva“ mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem na dobu trvání 5 let, jejímž předmětem jsou služby spočívající ve svozu a využití/likvidaci komunálního odpadu ze sběrných nádob ve městě Nová Včelnice, včetně separovaného komunálního odpadu ze sběrných nádob a pytlového sběru ve městě Nová Včelnice. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001