2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SERWISOWANIA I NAPRAW SIEDMIU LOTNISKOWYCH AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW POMIARÓW METEOROLOGICZNYCH AWOS-18 (LSM AWOS-18) ORAZ JEDNEGO ZESTAWU MONITOROWANIA AWOS-18 (ZM AWOS-18), W LATACH 2026 – 2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania i napraw siedmiu lotniskowych automatycznych systemów pomiarów meteorologicznych AWOS-18 (LSM AWOS-18) oraz jednego Zestawu Monitorowania AWOS-18 (ZM AWOS-18) w latach 2026 – 2028. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: U/120/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA SERWISOWANIA I NAPRAW SIEDMIU LOTNISKOWYCH AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW POMIARÓW METEOROLOGICZNYCH AWOS-18 (LSM AWOS-18) ORAZ JEDNEGO ZESTAWU MONITOROWANIA AWOS-18 (ZM AWOS- 18), W LATACH 2026 – 2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowania i napraw siedmiu lotniskowych automatycznych systemów pomiarów meteorologicznych AWOS-18 (LSM AWOS-18) oraz jednego Zestawu Monitorowania AWOS-18 (ZM AWOS- 18) w latach 2026 – 2028. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.