2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja technologiczna Studia Emisyjnego A1 Radia Katowice opartego na systemie dźwiękowym DHD.
Beschreibung: Celem niniejszego postępowania jest uzyskanie spójnego, jednorodnego generacyjnie, stabilnego, elastycznego, funkcjonalnego i skalowalnego systemu dźwiękowego umożliwiającego ciągłą produkcję programu radiowego z uwzględnieniem szczególnych funkcjonalności systemu niezbędnych do realizacji zarówno obecnych jak i przyszłych zadań programowych. Konfiguracja systemu winna być oparta o jeden wspólny projekt zawierający konfigurację wszystkich instancji systemu, modułów, sygnałów, funkcji logicznych, funkcji audio, funkcjonalności realizowanych poprzez sygnały GPIO, widoków wyświetlaczy TFT.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231200 Konsolen
5. Los
Los: LOT-0001