560994-2026 - Ergebnis
Estland – Diverse Nahrungsmittel – Kuivainete, aedviljakonservide, mahla, kohvi ja tee, maitseainete, kala ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuivainete, aedviljakonservide, mahla, kohvi ja tee, maitseainete, kala ostmine
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida igas osas ühe pakkujaga raamleping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kuivaineid, aedviljakonserve, mahla, kohvi ja teed, maitseaineid, kala, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15870000 Würzmittel, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kuivained
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kuivaineid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0001
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Aedviljakonservid
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul aedviljakonserve, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0002
Haupteinstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
Los: LOT-0003
Titel: Mahlad
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul mahla, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0003
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0004
Titel: Kohv ja tee
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kohvi ja teed, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0004
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Maitseained
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul maitseaineid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0005
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0006
Titel: Kalatooted
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on sõlmida leping, mille alusel ostetakse kahe (2) aasta jooksul kalatooteid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307398-0006
Haupteinstufung (cpv): 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch