2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa mebli do budynków Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach wraz z montażem
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mebli określonych w załączniku nr 2 do SWZ, zwanych dalej: „meblami” lub „przedmiotem zamówienia”. Oferowane meble muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji – nie wcześniej niż 2024), posiadać stosowne certyfikaty i spełniać określone normy dopuszczające meble do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup Mebli wraz z ich dostarczeniem do Zamawiającego, rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, a także montaż. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnych i gotowych do użycia Mebli z uwzględnieniem ich dostosowania do pomieszczeń, w których będą użytkowane oraz do elementów znajdujących się w tych pomieszczeniach. Montaż będzie poprzedzony dokonaniem odpowiednich pomiarów na koszt Wykonawcy i będzie polegał w szczególności na ustawieniu, powieszeniu. 3) Termin realizacji zamówienia: Wykonawca będzie realizował przedmiot umowy sukcesywnie, partiami, według bieżących potrzeb Zamawiającego, na podstawie pojedynczych zamówień, przez okres 12 m-cy od daty zawarcia umowy lub do momentu wyczerpania ilości asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. Termin realizacji pojedynczego zamówienia, obejmującego dostawę wraz z montażem wynosi: do 35 dni od daty otrzymania pisemnego zamówienia wystawionego przez Zamawiającego. 4) Adres dostawy: Kampus Cieszyński, Chorzowski, Katowicki oraz Sosnowiecki Uniwersytetu Śląskiego. Miejsce dostawy zostanie szczegółowo określone przez Zamawiającego, w zamówieniu, o którym mowa w ust. 4 pkt 2) powyżej, po zawarciu Umowy; lub w inne miejsce wskazane przez Dział Zarządzania Dostawami w zamówieniu (w tym w szczególności inne jednostki Zamawiającego w Katowicach, Sosnowcu i Chorzowie). 5) Wymagany minimalny termin gwarancji na wszystkie Meble: 24 miesiące licząc od daty podpisania protokołu odbioru danej partii Mebli. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2/2A do SWZ. 7) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8) Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych.
Vorherige Bekanntmachung: 354662-2025
Interne Kennung: DZP.382.2.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/. Szczegóły dotyczące zasad komunikacji zawarto w rozdz. VIII SWZ. 3) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1