561011-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung – Podpora KVET SZT Ostrava – KGJ OZO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora KVET SZT Ostrava – KGJ OZO
BeschreibungPředmětem této zakázky je provedení kompletního, řádně a včas zhotoveného a provozuschopného funkčního díla „Podpora KVET SZT Ostrava – KGJ OZO“. Technické podmínky veřejné zakázky jsou stanoveny požadavky na výkon a funkci a zahrnují zejména: - Dodávku, montáž a uvedení do provozu technologie KGJ v podrobnostech Přílohy č.1 Návrhu smlouvy (Technická specifikace předmětu díla). Předmětem zakázky je rovněž zajištění servisních oprav a plánované údržby kogeneračních jednotek KGJ č. 20 a č. 21 v podrobnostech servisní smlouvy a jejích příloh. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung2623-0002-09A
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121200 Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001