2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka DA L 2 T a CAS 40 pro městys Kovářská
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nového dopravního automobilu v provedení „T“ (technickém), kategorie podvozku 1 „pro smíšený provoz“, s celkovou hmotností do 4100 kg (dále jen „DA“) a pořízení nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 4000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1*, kategorie podvozku 3 „pro terénní provoz“ v provedení „LP“ (speciálním pro hašení lesních požárů) a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“).
Interne Kennung: VZ hasičská vozidla
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1) Dodávka DA L 2 T pro městys Kovářská
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nového dopravního automobilu v provedení „T“ (technickém), kategorie podvozku 1 „pro smíšený provoz“, s celkovou hmotností do 4100 kg (dále jen „DA“).
Interne Kennung: Část 1 - Dodávka DA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 ZZVZ.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2) Dodávka CAS 40 pro městys Kovářská
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 4000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1*, kategorie podvozku 3 „pro terénní provoz“ v provedení „LP“ (speciálním pro hašení lesních požárů) a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“).
Interne Kennung: Část 2 - Dodávka CAS