2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca BALTIC CUP, który odbędzie się w dniach 23-25 października 2026 roku w Elblągu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest promocja Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca BALTIC CUP, który odbędzie się w dniach 23-25 października 2026 roku w Elblągu.
Interne Kennung: ZP.272.1.92.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy