2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTĘPOWANIE W RODZAJU LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE: ŚWIADCZENIA W IZBIE PRZYJĘĆ (IP)
Beschreibung: POSTĘPOWANIE W RODZAJU LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE: ŚWIADCZENIA W IZBIE PRZYJĘĆ (IP), ZAWARCIE UMOWY OD 1.07.2025 DO 30.06.2030, OBSZAR: POWIAT BIAŁOSTOCKI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1